BIRKENSTOCK

Webová stránka značky: BIRKENSTOCK

DVA A POL STOROČIA SKÚSENOSTÍ

BIRKENSTOCK je výnimočný jav v odevnom priemysle, ktorý sa vyznačuje krátkodobými módnymi trendmi. Korene spoločnosti možno vystopovať až do roku 1774. Identita našej značky je založená na pevnom základe dva a pol storočia firemnej histórie.
 

GLOBÁLNA ZNAČKA S NEMECKÝMI KOREŇMI

BIRKENSTOCK je globálna značka. BIRKENSTOCK je nielen jednou z piatich najväčších svetových značiek obuvi, ale je aj jednou z najznámejších nemeckých značiek na svete. S približne 3000 zamestnancami je tento rodinný podnik bohatý na tradíciu a šiestej generácie aj najväčším zamestnávateľom nemeckého obuvníckeho priemyslu. Asi jeden zo štyroch zamestnancov v priemysle pracuje v BIRKENSTOCK. Od začiatku roka 2013 sa vytvorilo viac ako 1 100 nových pracovných miest, takmer všetky v Nemecku. Je to preto, lebo BIRKENSTOCK vyrába väčšinu svojich výrobkov vo svojich vlastných výrobných závodoch v Porýní-Falcku, Severnom Porýní-Vestfálsku, Hesensku a Sasku.
 
BIRKENSTOCK je globálnym hráčom od roku 1970. Naše výrobky sa predávajú v približne 90 krajinách na všetkých kontinentoch. A naša organizácia je stále viac medzinárodnej rovnako. BIRKENSTOCK má osem miest v Nemecku. Na medzinárodnej úrovni sme zastúpení v obchodných kanceláriách v Spojených štátoch, Brazílii, Číne, Hongkongu, Japonsku, Dánsku, na Slovensku, v Španielsku a Spojenom kráľovstve.
 

VYNÁLEZCA NOHY

 
BIRKENSTOCK je skratka pre vynikajúci komfort, vysokú funkčnosť a mimoriadnu kvalitu. Vysoká úroveň kvality je výsledkom starostlivo vybraných, vysoko kvalitných materiálov z udržateľných zdrojov, ktoré sú spracovávané v typicky náročných podmienkach našej značky. Naše produkty podporujú pohodu. Doslova robia dobre. Takže vyniknúť zo záplavy lacných výrobkov, ktoré dominujú veľkej časti nášho spotrebiteľského sveta dnes.
Žiadne produkty značky BIRKENSTOCK sa nenašli...