PU PRACOVNÉ RUKAVICE

PU skratka pre polyuretán sa používa na celý rad potiahnutých ochranných pracovných rukavíc, ktoré sú ideálne pre presnú prácu a ochranu výrobku. 
Polyuretánové pracovné rukavice sú ideálne na presné úlohy, keď pracovník potrebuje cit v rukách a zručnosť. 
Mikroporézna polyuretánová pena je kombinovaná s bezšvíkovou nylonovou vložkou, ktorá vytvára veľmi pružnú, ľahkú a pohodlnú mechanickú bariéru, ktorá sa prispôsobí každému pohybu.
Ruka, ktorá je chránená pred trením, môže vykonávať jemné úlohy bez únavy. 
Tieto pracovné rukavice sú ideálne na odolnosť voči oderu a trhaniu pri práci a majú dobrú odolnosť voči olejom. 
Polyuretán (PU) ponúka dobrú mechanickú odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, skladaniu a starnutiu, bude aj naďalej dobre fungovať (ale nebude ponúkať ochranu) pri teplotách nižších ako -70ºC a vysokých až 88ºC 
V PU pracovných rukaviciach je zaručená chemická odolnosť voči ropným látkam, naftovým palivom, benzénom, toluénom, alkoholom, slabým kyselinám.
Polyuretánové PU bezpečnostné rukavice majú termoplastický elastomér, ktorý poskytuje silu, pružnosť a pohodlie. PU je priedušná, bez zápachu a neobsahuje žiadne latexové proteíny alebo chemické urýchľovače, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie u niektorých používateľov. PU je odolný voči ozónu, palivám, olejom a mnohým rozpúšťadlám, takže je ideálnou voľbou pre lakovanie a všeobecné podrobné montážne aplikácie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie