PRI NÁKUPE NAD 100,- EUR MÁTE DOPRAVU ZDARMA !!

Kvalitný respirator FFP2 bez ventilu

Kód: 4510-108-000-00
Tip
Značka: CXS
€0,44 €0,37 bez DPH
Skladom

Filtračná polomaska ​​triedy FFP2 bez ventilu, poskytuje ochranu proti tuhým a kvapalným časticiam v koncentrácii 12 x PEL. Jedná sa o skladaný respirátor. Tvarovateľná nosná výstuha a elastické gumičky k upínanie za uši. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Respirátor je vhodný pre práce v stavebníctve, strojárstve, poľnohospodárstvo a lesníctvo a slúži ako ochrana proti vírusom. 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty OOPP
Záruka: 2 roky
Normy: EN 149:2001 + A1:2009

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CXS profesionál vo výrobe obuvi. 

Ich R & D oddelenie s poprednými tímovými projektantmi, ktorí môžu dodávať vám s veľkými inovatívnymi nápadmi na najnovší trend v oblasti módy v každom ročnom období.

CANIS Safety a.s. – popredný český dovozca, výrobca a distribútor osobných ochranných pracovných prostriedkov a pomôcok zaisťujúcich bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.

V našom sortimente nájdete :

Ťažíme zo svojich dlhoročných skúseností s priamym dovozom tovaru z ázijských krajín, vyvíjame a produkujeme vlastné voľnočasový a pracovné sortiment pod značkou CXS. Systém kvality každoročne potvrdzujeme certifikáciou podľa STN EN ISO 9001:2008.

Cieľom CXS je poskytovať vysoko kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Produkty spĺňajú dnešné vysoké štandardy a spokojnosť našich zákazníkov.