PRI NÁKUPE NAD 100,- EUR MÁTE DOPRAVU ZDARMA !!

O NÁS

KRÉDA SPOLOČNOSTI LIFETIME SLOVAKIA, S.R.O. 

 

1. Poslanie spoločnosti

 "Ak pracuješ len pre peniaze, nikdy sa ti to nepodarí, ale ak máš rád to čo robíš a vždy kladieš zákazníkov na prvé miesto, úspech bude tvoj.- Ray Kroc"

Sme dodávateľ OOPP a ochrannej pracovnej obuvi a služieb pre široké portfólio odvetví. Našim cieľom je dlhodobo spokojný zákazník pri uspokojení porieb našich zamestnancov a spoločnikov firmy.

2 . Stratégia

"Dlhodobú prosperitu poháňa kvalita a originalita, nie priemernosť a napodobňovanie.

- William C. Taylor, Polly"

Veríme, že OOPP a ochrannú pracovnú obuv  nie je možné úspešne dlhodobo obchodovať bez výbornej znalosti problematiky a jej správnej aplikácie do praxe. Veríme, že úspech prináša úzka špecializácia spoločnosti, ako technická, tak obchodná na jednotlivé služby v našej ponuke. V každom odbore do ktorého vstúpime, chceme patriť medzi spoločnosti s vedúcim postavením na trhu. 

3. Fluencia, flexibilita a originalita sú základnými tvorivými schopnosťami

"Tajomstvo zmeny nespočíva v boji s tým čo bolo, ale v budovaní toho čo bude.” – Sokrates."

Sledujeme zákazníkov, konkurenciu i vývoj na trhu a sme pripravený sa neustale vyvijať a meniť tak , aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a dodávateľom.

4. Poctivosť

Iba poctivá práca je zdrojom všetkého bohatstva. (Jack London)

Ku každému v našej spoločnosti sa chceme chovať spravodlivo a otvorene. Vždy sa budeme snažiť rozvíjať a upevňovať renomé, že so zamestnancami, zákazníkmi a dodávateľmi a štátnou spravou jednáme čestne.

 5. Komunikácia 

" Oveľa viac získam z komunikácie s tým, kto má iný názor ako ja, než s tým, kto má “moje” názory. (Covey)"

Medzi sebou sa snažíme rozprávať otvorene. S informáciami narábame slobodne a zodpovedne.

 6. Vedenie

 "Ani postavenie, ani titul z teba nespraví lídra. - John C. Maxwell"

Vyžadujeme vlastnú zodpovednosť našich  pracovníkov. Všetko riadime pomocou otvorenej komunikácie, dohodnutých cieľov a vyhodnocujeme naše úspechy a neúspechy.

 7. Zamestnanci 

„Dobrý plat vyrába šťastných pracovníkov - Nemecké príslovie. 

Našou predstavou sú motivovaný a spravodlivo odmeňovaný spolupracovníci, ktorý tak isto, ako celá spoločnosť túžia po úspechu.