O NÁS

KRÉDA SPOLOČNOSTI LIFETIME SLOVAKIA, S.R.O. 

 

1. Poslanie spoločnosti

 "Ak pracuješ len pre peniaze, nikdy sa ti to nepodarí, ale ak máš rád to čo robíš a vždy kladieš zákazníkov na prvé miesto, úspech bude tvoj.- Ray Kroc"

Sme dodávateľ OOPP a ochrannej pracovnej obuvi a služieb pre široké portfólio odvetví. Našim cieľom je dlhodobo spokojný zákazník pri uspokojení porieb našich zamestnancov a spoločnikov firmy.

2 . Stratégia

"Dlhodobú prosperitu poháňa kvalita a originalita, nie priemernosť a napodobňovanie.

- William C. Taylor, Polly"

Veríme, že OOPP a ochrannú pracovnú obuv  nie je možné úspešne dlhodobo obchodovať bez výbornej znalosti problematiky a jej správnej aplikácie do praxe. Veríme, že úspech prináša úzka špecializácia spoločnosti, ako technická, tak obchodná na jednotlivé služby v našej ponuke. V každom odbore do ktorého vstúpime, chceme patriť medzi spoločnosti s vedúcim postavením na trhu. 

3. Fluencia, flexibilita a originalita sú základnými tvorivými schopnosťami

"Tajomstvo zmeny nespočíva v boji s tým čo bolo, ale v budovaní toho čo bude.” – Sokrates."

Sledujeme zákazníkov, konkurenciu i vývoj na trhu a sme pripravený sa neustale vyvijať a meniť tak , aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a dodávateľom.

4. Poctivosť

Iba poctivá práca je zdrojom všetkého bohatstva. (Jack London)

Ku každému v našej spoločnosti sa chceme chovať spravodlivo a otvorene. Vždy sa budeme snažiť rozvíjať a upevňovať renomé, že so zamestnancami, zákazníkmi a dodávateľmi a štátnou spravou jednáme čestne.

 5. Komunikácia 

" Oveľa viac získam z komunikácie s tým, kto má iný názor ako ja, než s tým, kto má “moje” názory. (Covey)"

Medzi sebou sa snažíme rozprávať otvorene. S informáciami narábame slobodne a zodpovedne.

 6. Vedenie

 "Ani postavenie, ani titul z teba nespraví lídra. - John C. Maxwell"

Vyžadujeme vlastnú zodpovednosť našich  pracovníkov. Všetko riadime pomocou otvorenej komunikácie, dohodnutých cieľov a vyhodnocujeme naše úspechy a neúspechy.

 7. Zamestnanci 

„Dobrý plat vyrába šťastných pracovníkov - Nemecké príslovie. 

Našou predstavou sú motivovaný a spravodlivo odmeňovaný spolupracovníci, ktorý tak isto, ako celá spoločnosť túžia po úspechu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie