JEDNORÁZOVÉ OCHRANNÉ RUKAVICE

Jednorázové rukavice rozdelené do kategórií a odborov podľa použitia a ceny.

Jednorázové rukavice a hygiena sú maximálne dôležité.

Jednorázové ochranné rukavice a hygiena rúk sú veľmi dôležité otázky, pretože ruky sú hlavnými prenášačmi baktérií. Preto sú pracovné rukavice jedným z najdôležitejších ochranných opatrení. Naša spoločnosť je jedným z popredných odborníkov na nákup a predaj  jednorazových rukavíc.

Materiály, z ktorých sú jednorazové rukavice vyrobené rozdeľujeme na latexové rukavice, nitrilové rukavice, vinylové rukavice, neoprenové rukavice a polyetylénové rukavice.

Rozlišujeme medzi sterilnými a nesterilnými rukavicami bez prášku.

Práškové jednorazové rukavice : rukavice bez prášku sú dobrou alternatívou pre ľudí, u ktorých prášok spôsobuje podráždenie pokožky.

Lekárske jednorázové ochranné rukavice sú jedným z najdôležitejších opatrení na prevenciu infekcie na klinikách a v praxi. 

Naša ponuka obsahuje veľké množstvo certifikovaných rukavíc podľa zákona.

Správne jednorázové rukavice

Rukavice chránia ruky pred mnohými vplyvmi: mechanickými, fyzikálnymi, chemickými a infekčnými. Výber správnych pracovných rukavíc je preto veľmi dôležitý.

Rukavice by sa mali dobre nosiť. Nesprávne rukavice môžu viesť k nepríjemným pocitom.

Rukavice by mali umožňovať dostatok komfortu pre danú prácu. Mali by vyhovovať pracovníkovi.

Inovatívne a cenovo dostupné jednorázové rukavice vo výhodných cenách.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie