Jednorázové chemické odevy

Pri prvom pohľade všetky jednorázové ochranné odevy na prvý pohľad vyzerajú rovnako.

V prípade pokiaľ ide o podrobnejšie a dôležité ochranné faktory, tak sú medzi nimi špecifické rozdiely vo vlastnostiach a diverzifikácie ochranných vlastností. V našom výbere ponúkame vysoko kvalitné ochranné chemické odevy, ktoré sú dostupné na trhu.

Už pri pohľade od značkových výrobcov a neznačkových narazíme na mnohé kvalitatívne rozdiely. Pri výrobe, iba z univerzálnych materiálov sú tieto odevy väčšinou tvrdé, ale to čo človek potrebuje je ľahký jednorázový chemicky odev a taktiež pohodlný.

Jednorázové kombinézy sa vyrábajú v rôznych štýloch a prevedeniach. Najdôležitejšie vlastnosti sú zabránenie prenikaniu nežiadúcich chemických látok a zabránenie vnútornému úniku, tak aby skvelo fungovali pri odpudzovaní tekutín a aerosólov.

Jednorázový ochranný odev by mal spĺňať ešte množstvo ďalších funkcii napríklad mal by byť antistatický. Každý kvalitná jednorázová chemická kombinéza je odolná proti oderu.

Pred čím nás môžu jednorázové kombinézy chrániť?

Najčastejšie sa používajú pri ochrane proti nebezpečenstvám, ako sú tekutiny, oleje, chemikálie, rôzne vzdušné prvky, prachové častice a vlákna.

Odvetvia v ktorých sa najviac používajú sú širokospektrálne počnúc chemickou ochranou, biologickou ochranou, farmaceutickou ochranou, rôzne priemyselné nebezpečenstvá, ochrana pred kontamináciou.

Rôzne úrovne nebezpečenstva, ako sú napríklad chemické, či dokonca rádioaktívne tým priamo popisujú aj výber vhodného jednorázového chemického odevu.

Náš výber vám pomôže zorientovať sa vo výbere a pomôže určiť ten najlepší a najvhodnejší chemický ochranný odev.

K jednorázovým ochranným odevom sú nepostradateľné jednorázové ochranné rukavice, ktoré máme v skvelých cenách.