Čašnícke a barmanské zástery

Zástera pre čašníka, čašníčku, alebo barmana sú nevyhnutnosťou v mnohých prípadoch. Tento druh záster patrí medzi tie najuniverzálnejšie a často sa používa aj doma pri varení.

Prečo potrebuje čašník zásteru?

Zástery poskytujú účinnú ochranu odevu pri práci, pretože pokývajú celú oblasť predného tela. Zástery sú k dispozícii v rôznych štýloch a prevedeniach a taktiež v rôznych materiálov.

Rozoznávame zástery s prúžkom cez krk, ale aj bez neho. Dôležitou súčasťou čašníckych záster sú vrecká, pričom najpopulárnejšia je zástera s tromi vreckami do ktorých je možné vkladať písacie potreby, peňaženku, čistiace prostriedky atď.

Takéto zástery musia byť odolné, ľahké a efektívne. Väčšinou sú z bavlny a potom sa dajú ľahšie prať. Na výber je množstvo rôznych štýlov záster od bistro záster, švajčiarske zástery, podbradníkové zástery a pásové zástery.

Všetky zástery sú skvelým artiklom na umiestnenie reklamy a následnú propagácie firmy. Pokiaľ ide o nákup záster ponúkame rôznorodé varianty, ktoré sú cenovo dostupné.

Vyberajte si zástery, ktoré sú ľahko prispôsobiteľné a všestranné, ktoré presne vyhovujú vašim pracovným podmienkam a možnostiam.