PRACOVNÉ MONTÉRKY MAX VYUŽIJETE NAPLNO

Najznámejšia kolekcia pracovného oblečenia pod názvom MAX, ktorá svojim jednoduchým dizajnom oslovila mnohých ľudí. Hlavnou výhodou montérok MAX je ich skvelý strih, ktorý je vhodný pre všetky postavy. Množstvo farebných kombinácií je možné využiť v každom odvetví a sú vhodné aj na potlač. 

kolekcia pracovných odevov MAX

Pracovné montérky sú vhodné, tak ako pre mužov aj ženy. Spolu až 7 línií spĺňajú všetky požiadavky na pracovné oblečenie aj do náročného pracovného prostredia. Línia výstražných pracovných odevov  MAX VIVO spĺňa normu podľa požiadavkou podľa normy EN ISO 20471.

Oblečenie do práce je 100% bavlnené a spracovan'é v skvelých strihoch. Gramáž materiálov je na vysokej úrovne čo garantuje vysokú kvalitu pracovného oblečenia. 

dámske pracovné nohavice PRACOVNÉ ODEVY KOLEKCIE CERVA MAX NEO

 

Pracovné oblečenie z línie CERVA NEO je 100% bavlnené a spracované v relax strihu. Odevy nemajú žiadne reflexné prvky a sú vo vysokej kvalite. maximálne pohodlie a komfortné nosenie. 

reflexné montérkyPRACOVNÉ ODEVY MAX REFLEXNÉ CERVA

Táto kolekcia pracovných odevov je vybavená reflexnými pruhmi na rukávoch a nohaviciach. Vysoko kvalitný materiál pre maximálny komfort nosenia.

letné montérkyLETNÉ PRACOVNÉ MONTÉRKY CERVA MAX

Táto letná kolekcia pracovných odevov je vytvorená z ľahkého materiálu, ktorý sa skvelo nosí v lete a teplých dňoch.

 

ZNAČKA CERVA JE TU PRE VÁS A POTEŠÍ SVOJIM DIZAJNOM PRACOVNÝCH ODEVOV A OBUVI A KVALITOU.